KURUMSAL

Uyducu Şanlıurfa olarak öncelikle iş güvenliğine verdiğimiz önemi belirtir ve tüm çalışanlarımıza iş güvenliği eğitimi verip yüksek alanlarda çalışma eğitimlerini başarıyla tamamladıktan sonra uzman ekibimizin yanında staj yaparlar. Staj sürelerini de başarıyla bitirdikten sonra siz değerli müşterilerimize tam donanımlı servis araçlarımız ile alanında uzman profesyonel ve dinamik ekip arkadaşlarımızla sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek hizmet kalitemizi her zaman en üt seviyede tutmak önceliğimizdir.

Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olduğumuz tüm işlerimizde ihtiyacınız doğrultusunda gün saat fark etmeksizin iş düzenimizde çalışma prensiplerimizde fark olmaksızın 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermekte olup tam donanımlı servis araçlarımız ile İstanbul’un her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Şanlıurfa Uyducu olarak, hizmet vermekte olduğumuz işlerin tamamında siz degerli müşterilerimize gelen servisimiz ilk işin arıza tespiti yapılarak  kullanılacak malzeme ve iş planlamasını anlatarak akıllarda hiçbir  soru işareti bırakmadan çalışmaya kendimize prensip edindik her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzakta olduğumuzu belirtiriz.

Başlıca vermekte olduğumuz hizmetler;

  • Uydu Servisi
  • Çanak Anten Servisi
  • Merkezi Uydu Sistemleri Servisi
  • Televizyon Servisi

ve çok daha fazlası için bizi arayıp bilgi alabilirsiniz.

Call Now ButtonALO UYDUCU