Karaköprü Uyducu

Karaköprü Uyducu

Karaköprü Uyducu 

Apartman ve küçük yapıların en çok kullandığı şey uydu sistemidir. Uydu sistemi sayesinde evlerinde televizyon izleyebiliyor, internete bağlanabiliyor ve de radyo dinlenebiliyor. Merkezi uydu sistemi 1 - 4 tane çanak anten yardımı ile sinyal aktarılarak istenilen sayıda yapıya, daireye ve konuk uydu yayını vermesidir. Ekibimiz profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Profesyonel olarak, her türlü uydu problemlerini çözüyoruz. Uydu servisi, çanak anten kurulumu, uydu ayarı, merkezi sistem gibi işlerin hepsini tam donanımlı olarak hizmet veriyoruz. Teknik personellerimiz, tüm marka ve model uydularını tanıyarak ve niteliklerini bilerek bütün işlemleri sorunları giderebiliyoruz.

Çanak, anten, Inb, anten kablosu, askı aparatların satışı, askı aparatlarının montajı, çanak anten montajı, çanak anten arızaları, frekans ayarı, uyducu, yön ayarı, LcdTv kurulumu, merkezi uydu sistemlerinin arızasısın onarımı, daire içlerine anten kablosu çekme, kanal yükleme işlerinde ekibimizi arayarak bizlerden hizmet alabilirsiniz. Karaköprü uyducu olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşıyoruz.

Merkezi Uydu Sistemi Nedir?

Merkezi uydu sisteminin kurulma aşamaları vardır. Bu aşamalara göre bir ya da 4 tane çanak kullanarak evlere, bunlara sinyal aktarılabilir. İstediğiniz sayıda daireye bu sayede sinyal verebilmeniz mümkün. Fiyat bakımından oldukça uygun olan bu sistem uzman kişiler tarafından kuruluyor. Karaköprü uyducu bütün bu hizmetleri profesyonel bir şekilde veriyor.  Sizlerde bu hizmetten yararlanarak uzun yıllar boyunca sorun çıkmadan kullanabilirsiniz. Birçok alanda uydu ile ilgili hizmet almanız mümkün.

Uydu çanak anten, uydu sinyali bulma, tv montajı, uydu yön ayarı, uydu kurulumu, uydu alıcısı satışı, mini uydu alıcı, uydu frekans bulma, kanal yükleme, gibi birçok hizmet veriliyor. Sizlerde Karaköprü uyducu firmasından hizmet alabilirsiniz. Vermiş olduğumuz hizmet ile uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan uyduları kullanabilirsiniz.

Karaköprü Uyducu Merkezi Uydu Sistemi Kablo Bağlantısı Nasıl Yapılır?

Multiswitch Çıkışına anten takılır. Takılan bu anten kablosu, daire içindeki anten prizine ya da direkt olarak televizyon anten girişine takılır. Kablo bağlantısı F konnekör denilen alet yardımı ile yapılmaktadır. Kabloları bağlarken kısa devre meydana gelebilir. Bu sorun ile karşılaşmamak adına uydu servisini aramanız gerekmektedir. Uygun fiyatlara yapılan uydu servisleri bütçenizi koruyor. Bu gibi durumlarda Karaköprü uyducu bu sorunları gidermek için uydu ariza tespiti, onarımını ve tamiratını yapıyor. Bu tür işlemleri uzman kişiler tarafından yapılması ileride oluşabilecek sıkıntıların önüne geçer.

Anten Kablosuna Ek Yapılır Mı?

Anten kablosuna ek yapılır. Ancak anten kablosuna ek yapılması gibi bir durum söz konusu olduğunda konnekör ve F ara ile yapılmalıdır. Böylece kabloda bulunan sinyal kaybı en aza düşmüş olur. Anten kablolarını birbirine dolama ile ek yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Bu ileride büyük sorunlara yol açabilir.

Teknik hizmet veren usta personellerimizin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanabilirsiniz. Her bir personelimiz gerekli eğitimi alarak islerine son derece özveri ile yaklaşmaktadırlar. Uydu servis sektöründe uzun zamanlar boyunca çalışan, uzun süreler boyunca emek veren kişilerden kadromuz oluşmaktadır.

Karaköprü Uydu Tamircisi

Merkezi uydu sisteminde ya da bireysel olarak uydu sistemleri kullanma modelleri mevcuttur. Kullanılan uydu sistemlerinde LBN aşırı yüklendi ya da lütfen cihazı kapatın gibi uyarılar alıyorsanız cihazı bir an önce kapatıp bir servisi aramalısınız. Uydu anten tamiri, çanak antenleriniz bozulduysa, televizyonunuzda sinyal yok ise, kanallarınız karışmış ise, çanak anten montajına ihtiyacınız varsa, uydu yon ayarı bozulmuşsa, kanal yükleme ihtiyacı duyuluyorsa, daire içine anten kablosu çekmek istiyorsanız, kanal yükleme yapmak istiyorsanız ya da TV montajı için uydu servisimizi arayabilirsiniz. Bu konuların hepsinde bizlerden hizmet alabilirsiniz. Her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışarak bizleri aradığınızda aynı gün içerisinde profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Merkezî Uydu Sistemi Ayarı Nasıl Yapılır?

Karaköprü uyducu olarak aklınıza gelebilecek her sorunu gidermek ve size en hızlı hizmeti vermek için çaba sarf ediyoruz. Anten ayarları kısmından uydu adı, anten bağlantısı 1.0, LNB1 seçilmelidir. Bu şekilde uydu ayarı yapılıyor ancak bir teknik servisten hizmet alarak bunları yaptırmanız çok daha doğru olacaktır. Bizler teknik ekip ile son derece profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

Vermiş olduğumuz hizmetler; Uydu servisi, uydu anten kurulumu, uydu arızasını tamir ediyoruz, merkezi uydu kurulumu, çanak anten nakil, uydu kurulumu, merkez uydu, uydu ayarı, uydu servisi, anten kurulumu, uydu sistemleri, Türksat ayar, uydu sistemleri, çanak anten ayarı gibi birçok ayar ve tamirleri yapıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmete son derece güveniyoruz.

Karaköprü Uyducu Merkezi Uydu Sistemi LNB Ayarı

Merkezi uydu sistemi oldukça hassastır. Merkezi uydu sisteminde LNB Ayarı oldukça önemlidir. LNB ayarı yanlış yapılırsa, birçok kanal çıkmayabilir. Ya da uydu sistemi hiç çalışmaz. Uydu sistemleri, genel anlamda bakıldığında minik voltaj ve bunun yanında frekanslar aracılığı ile çalıştığı için uydularda arıza olması kaçınılmaz bir hal alıyor. Uydu ayarları oldukça küçük işler olan ve ince işçilik isteyen bir iştir.

Bu duyarlılığı ve hassasiyeti oldukça dikkatli bir şekilde tamir ederek ve onararak sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti veriyoruz. Özellikle uydu ayarı oldukça hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümü olduğu bilinir. Gökyüzünden, aydan gelen uydu sinyali çanak anten aracılığı ile LNB açısından hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşme olması gerekiyor. Dolayısı ile uydu ayarı oldukça hassas bir şekilde yapıyor.

Karaköprü Uyducu Merkezi Uydu Ayarları

Karaköprü Uyducu merkezi uydu servisi site ve benzer yaşam alanlarında kullanılan sinyal kesintileri, yön ayarının kaçması gibi sorunları kolay bir şekilde tamir ediyoruz. Bu yapmış olduğumuz, tamir ettiğimiz uydular kasıtlı bir şekilde bozulmaya çalışılmadığı sürece bozulmanın meydana gelmesi mümkün olmaz. Yapmış olduğumuz ise çok güveniyoruz. Firmamız, uyducu olarak hem bireysel uydu servisi hem de merkezi uydu sistemleri hizmetlerini vermekteyiz.

Hem onarım, tamir hem de montaj kapsamında faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda hem hızlı bir şekilde tamir ve onarım gerçekleştiriyoruz hem de uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz. Sizler de firmamızı tercih ederek son derece kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Karaköprü Uyducu Anten Servisi Kurulumu

Karaköprü uyducu firması olarak bozulan uydularınızı televizyonunuz hakkında ki bütün sorunları problemleri çözüyoruz. Uydu hizmetlerini almak için yapmanız gereken tek şey bizim ile iletişime geçmek. Bizi aradıktan sonra size en hızlı şekilde hizmet vermek için evinize gelerek uydularınızı, televizyon kanalarını ya da mevcut olan bütün problemlerinizi gidermek amacı ile hizmet veriyoruz.

Bunun haricinde yön ayarınız bozulmuş ise veya tekrar ayar yapılması ya da uydunuz ile ilgili meydana gelen herhangi başka bir sorun, arıza çıkmış olabilir ve arızaların giderilmesi için bir uyducudan yardım alınması gerekilir.

Karaköprü Uyducu Merkezi Uydu Servisi

Uyducu servisi, arızalarda kullandığımız cihazlar sebebi ile nokta atışı yaparak tespit imkânı sağlamaktayız. Yapmış olduğumuz işlerde son derece kaliteli ve orijinal malzemeler kullanarak sizlere garanti sağlıyoruz. Bunun yanı sıra servis talebi oluşturduğunuz zaman sizlere randevu saatini ayarlayıp en kısa süre içerisinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Sizler de güvenle firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

 

Çalışmalarımız

Duyurular